Z Vídně na Baleárské ostrovy: červnová Menorca
30.5.2022

Z Vídně na Baleárské ostrovy: červnová Menorca

1 203

O této nabídce

Za slunečními paprsky, nádhernými plážemi i příjemnou koupačkou ve vodách Středozemního moře se můžete během června vydat španělský ostrov Menorca. Zpáteční letenky z Vídně na Menorcu ulovíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair za sympatickou cenu 1 203 Kč. Dostupné jsou týdenní kombinace od úterý do úterý nebo „výlety na otočku“ (tj. v neděli odpoledne tam a v úterý večer zpět). Zajímavě vyjde i termín na přelomu června a července (28. 6. – 5. 7), kdy k dovolené využijete státní svátek „slovanských věrozvěstů“ a vzhledem k nočnímu příletu i následující volný den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Menorcu

Před cestou do Španělska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Menorca bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Vyšší ceny pronájmu vozů letos stíhají i Menorcu a týdenní půjčení malého auťáku vás vyjde na cca 10 tisíc Kč, s tím je třeba počítat ještě před případným nákupem letenky.

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 1 203 Kč

Z Vídně na Baleárské ostrovy: červnová Menorca


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)