Z Vídně na Bahamské ostrovy do Nassau
9.11.2022

Z Vídně na Bahamské ostrovy do Nassau

12 718

O této nabídce

Využijte zajímavé nabídky letenek na Bahamské ostrovy. Zpáteční letenky z Vídně do Nassau ulovíte v rezervačním systému aerolinky Air Canada za pěknou cenu 12 718 Kč. Na Bahamy už se cestujete zcela bez podmínek a termíny jsou dostupné po čas hlavní sezony v únoru a březnu.

Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Routing během cesty do Karibiku zahrnuje dva přestupy (v únoru) a jeden přestup (v březnu) – vždy včetně jednoho delšího v Torontu. Delší noční layover ale snadno přetavíte ve výhodu, když vyrazíte do města a odpočinete si na hotelu. Na zpáteční cestě vás pak čeká jeden hladký přestup opět ve východokanadském městě.

Podmínky pro cestování

Cesta na Bahamy

Cestování na Bahamy je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus Bahamy“.

Přestupy v Kanadě

Za účelem přestupu v Kanadě si vystačíte s elektronickou registraci eTA. Žádné další formuláře ani doklady bezinfekčnosti již nejsou potřeba. Detaily tradičně najdete v našem průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Bahamy za 12 718 Kč

Z Vídně na Bahamské ostrovy do Nassau


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)