Z Vídně k Rudému moři do Eilatu
6.5.2020

Z Vídně k Rudému moři do Eilatu

539

O této nabídce

Následující tip na akční letenky je pro všechny milovníky teplých krajů, bohaté kultury a rozmanité pouštní přírody. Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air právě ve svém rezervačním systému nabízí letenky z Vídně do slunného Eilatu. Cenově zajímavé kombinace termínů naleznete během zimních měsíců, což je ideální období pro návštěvu této části světa. Teploty vzduchu se standardně pohybují nad hranicí 20 °C a vody Rudého moře svádí ke koupačce. Navíc, akční letenky jsou k mání i na období Vánoc či židovské Chanuky. Pokud chcete tyto svátky zažít netradičním způsobem, dlouho neváhejte. Z Vídně se do Eilatu dostanete již od 539 Kč (19,98 €) a to i pokud nejste členy Wizz Discount Clubu (WDC). V ceně letenek se nachází pouze příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm.

Proč letět do Eilatu?

Perlou v poušti Izraele, oázou na Akabském pobřeží, spásným odpočinkem Židů na cestě za zemí zaslíbenou. Tím vším je Eilat, město, o němž je zmínka už ve Starém zákoně. Nachází se na samém jihu Izraele, blízko Egyptským hranicím, díky své poloze u Rudého moře je strategickým obchodním přístavem a zároveň vábítkem turistů. Vydejte se za blízkou exotikou a navštivte dechberoucí údolí Timna a ladné linie Červeného kaňonu, svlažte svá těla v tyrkysových vodách moře a nakoukněte i pod jeho hladinu.

  • Rezervujte: přes aerolinku Wizz Air
  • Zavazadla: malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: listopad 2020 – březen 2021
  • Termíny:
   • 12. – 19. 12. 2020 za 539 Kč (675 Kč bez WDC) > rezervuj < – Chanuka
   • 22. – 26. 12. 2020 za 539 Kč (675 Kč bez WDC) > rezervuj < – Vánoce
   • 5. – 9. 1. 2021 za 539 Kč i bez WDC > rezervuj <

Ubytování

Pro váš výlet se doporučujeme ubytovat přímo v Eilatu, který se nachází na pobřeží Rudého moře. Nejvíce nás zaujal tento Guest House Dive Resort, který disponuje bazénem, za 565 Kč/os./noc. Pokud radši volíte ubytování i se snídaní, z vlastní zkušenosti můžeme doporučit Motel Neve Midbar, kde dělají výtečnou omeletu. Noc i se snídaní vás vyjde na 1 276 Kč/os./noc. Po ubytování se dále porozhlédněte na Airbnb nebo Bookingu. S nákupem ubytování nespěchejte a nebo vybírejte taková, která umožňují bezplatná storna zdarma.

Autopůjčovna

Ačkoliv síť autobusů, jezdících z Eilatu do okolních měst je řada, doporučujeme si vypůjčit vlastní auto. Zdejšího provozu se rozhodně bát nemusíte, silnice mají mnohdy lepší než my a Izraelci nepatři zrovna mezi agresivní řidiče. Navíc do spousty parků vás ani bez vlastního povozu nepustí. Pro výběr svého auta mrkněte do naší autopůjčovny.

Náhled zpáteční letenky z Vídně do Eilatu za 539 Kč.

Z Vídně k Rudému moři do Eilatu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)