Z Vídně k Rudému moři do egyptské Hurghady
23.8.2023

Z Vídně k Rudému moři do egyptské Hurghady

2 197

O této nabídce

Novinkou v letošní nabídce Wizz Airu bude od podzimních měsíců přímé linka z Vídně (VIE) do egyptské Hurghady (HRG). Maďarská nízkonákladová aerolinka začne na trase létat od 25. září a počítá se dvěma rotacemi týdně – pondělí a pátek / úterý a soboty (od zimního letového řádu). Využijte dnešní drobné slevové akce růžového dopravce a ulovte si levné letenky k Rudému moři, které v případě letů z Vídně do Hurghady startují na 2 197 Kč (cena je tradičně platná pro členy WDC, zatímco ostatní cestovatelé si pár stokorun připlatí). Nejlevněji vychází týdenní pobyty, ale i prodloužené víkendy v listopadu a první polovině prosince.

Veškeré informace o letišti v Hurghadě (HRG), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města či okolních resortů, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Náhled letenky z Vídně do Hurghady za 2 197 Kč

Z Vídně k Rudému moři do egyptské Hurghady


Bude se hodit

Letiště Hurghada (HRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)