Z Vídně k Jadranu do Černé Hory v létě i přes víkendy
19.6.2020

Z Vídně k Jadranu do Černé Hory v létě i přes víkendy

533

O této nabídce

Zaleťte si pro zážitky na Balkánský poloostrov. Akční letenky z Vídně do hlavního města Černé Hory, Podgorici, ulovíte již za 533 Kč. V rezervačním systému nízkonákladového růžového dopravce Wizz Air ulovíte letenky nejen na letní prázdniny, ale i na prodloužené víkendy. V ceně letenek se nachází pouze příruční zavazadlo, což na plavky s ručníkem rozhodně stačí. U Wizz Airu tradičně nejnižší cenu zaplatí cestovatelé jen tehdy, vlastní-li Wizz Discount Club (WDC) členství. Pokud členy klubu nejste a létáte často alespoň ve 2 osobách, zapřemýšlejte o vstupu, určitě se vyplatí. A pokud byste si náhodou nebyli 100% jisti termínem, tak si za příplatek pouhého 1 € pořídíte letenky flexibilní! 

Město Podgorica, kde se nachází letiště příletu i odletu, se sice nenachází přímo u moře, ale není problém se k němu dostat. Například do letoviska Budva odjíždí z Podgorici autobusy několikrát denně. Cesta vás vyjde lehce přes 100 Kč a zabere 90 minut.

Do Černé Hory se od 1. července může cestovat  stejně jako tomu bylo před koronavirovou pandemií. Není tedy potřeba se podrobovat testům ani dvoutýdenní karanténě po příjezdu a ani i po návratu domů.

Proč jet do Černé Hory?

Zapomenutá zemička Jadranu vábící svou překrásnou přírodou, kulturou, vůní lahodného pršutu a omamností červeného vína. Zastavte se na jihu, ve vlnách moře a na písku daleko předaleko se táhnoucí pláže Velika Plaža. Ochutnejte místní sladkosti, na nichž nebylo šetřeno s cukrem, a silnou kávu z džezvy. Plachtěte a kochejte se krajinou zrcadlící se na hladině. Vypravte se na sever do hor, mezi ledovcová jezera a rozeklaná skaliska. Zdolejte Bobotov Kuk ( 2525 m.n.m.), zkroťte divokou vodu řeky Tary, tak nádherně tyrkysovou, že neuvěříte vlastním očím. Poznejte krásy krasových jeskyní. Zdřímněte si u romantické salaše obklopeni ovečkami…

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky  Wizz Air
 • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2020
 • Termíny:
  • 10. – 13. červenec za 533 Kč (933 Kč bez WDC) – prodloužený víkend
  • 18. – 24. červenec za 600 Kč (1 000 Kč bez WDC)
  • 10. – 17. srpen za 600 Kč (1 133 Kč bez WDC)
  • 14. – 17. srpen za 666 Kč (1 200 Kč bez WDC) – prodloužený víkend
  • 31. srpen – 4. září za 725 Kč (1 267 Kč bez WDC)

Ubytování

Samotná Podgorica a blízké Skadarské jezero si jistě nějaký váš čas zaslouží. Mrkněte se proto na tento Seven Hills Bed&Bike B&B hotel za 420 Kč/os./noc. Pokud zamíříte do přímořského města Budva, ubytovat se můžete například v Guest House Jasna za 384 Kč/os./noc. Další ubytovací kapacity hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnb.

Autopůjčovna

Objevte i okolní přírodu. Vlastní kára vám zajistí flexibilitu, jakou s hromadnou dopravou nezískáte. Mrkněte k nám do autopůjčovny a vyberte si to své.

Náhled zpátečních letenek z Vídně do Podgorici za 533 Kč

Z Vídně k Jadranu do Černé Hory v létě i přes víkendy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)