Z Vídně do Valencie na lednový prodloužený víkend
8.12.2021

Z Vídně do Valencie na lednový prodloužený víkend

560

O této nabídce

V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky do Valencie. Vyrazit do třetího největšího města ve Španělsku ležícího na pobřeží Středozemního moře můžete prakticky jakýkoliv lednový víkend. Odlety z Vídně jsou naplánovány na páteční ráno, zatímco návraty na nedělní večer nebo pondělní dopoledne (dle vaší libosti). Nejlevnější letenky z Vídně do Valencie pořídíte za prima cenu 560 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Valencie

Španělsko je proslulé svými krásnými katedrálami a hrady připomínající dávnou minulost, Valencijskou dominantou je ale něco docela odlišného. Z vyschlého koryta řeky Turie se tam k nebi tyčí moderní architektonický skvost Santiaga Calatravy. Ciudad de las Artes y las Ciencias vám ukáže vědu i úžasné umění. Projděte se zelení kilometry se táhnoucího parku nebo zavítejte na jednu ze zlatavých pláží. A protože láska prochází žaludkem, Valencii pro její výbornou paellu a jemnou horchatu prostě nelze nemilovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Valencie za 560 Kč

Z Vídně do Valencie na lednový prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)