Z Vídně do Splitu v závěru sezóny
28.7.2023

Z Vídně do Splitu v závěru sezóny

od 601

O této nabídce

Ohřejte se v závěru sezóny na Jadranu a dopřejte si pohodu. Díky aerolince Wizz Air koupíte levné zpáteční letenky z Vídně do Splitu v září a říjnu od 601 Kč. Za tuto cenu ulovíte letenky v termínu od 27. září do 4. října. Klasicky platí, že na nejlevnější ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si připlatí 10 €/směr. Pokud cestujete alespoň ve dvou nebo častěji s růžovým dopravcem, doporučujeme zakoupení členství.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 29,90 € za směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 35,91 €/směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za pohodou na Jadran

Splitská riviéra se táhne členitým chorvatským pobřežím. Pláže Jadranského moře jsou tu lemovány vůní borovic, ale i výbornými restauranty, kavárnami a obchůdky. Samotný Split pak vábí turisty na bohatou kulturu a historii, Diokleciánův palác se svými mramorovými sloupy a k nebi se tyčící zvonicí vás naprosto uchvátí. Trajektem obeplujte dalmátské ostrovy, slunný Hvar kvete levandulemi a ostrov Korčula se schovává za vysokými hradbami. Vydejte se také na celodenní výlet za proslulými Plitvickými jezery, bez kochání se krásou této kaskády průzračných jezírek nemůže být návštěva Chorvatska kompletní.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cesty do Chorvatska nejsou nijak omezeny. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 601 Kč
Z Vídně do Splitu v závěru sezóny

Bude se hodit

Letiště Split (SPU)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)