Z Vídně do Severní Makedonie: levné letenky k jezeru Ohrid
4.9.2023

Z Vídně do Severní Makedonie: levné letenky k jezeru Ohrid

462

O této nabídce

Levné letenky na Balkán jsou dlouhodobě doménou nízkonákladové aerolinky Wizz Air. V její nabídce aktuálně pořídíte třeba letenky do Severní Makedonie za pár stovek. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Ohridu (OHD) na vás čekají za pouhých 462 Kč (za předpokladu členství ve WDC, ostatní cestovatelé si připraví tisícovku). K Ochridskému jezeru ležícímu na hranicích Severní Makedonie a Albánie se můžete za skvělé ceny vypravit prakticky po celý podzim, od září až do prosince. Linka je dopravcem obsluhována 3× týdně – v září a říjnu se létá v pondělí/středa/pátek, zatímco v listopadu a prosince to budou úterky/čtvrtky/soboty.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Severní Makedonii se vám neoddiskutovatelně bude hodit vlastní auto. Díky němu získáte v poznávání této balkánské země naprostou svobodu. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupné nabídce vozů ve vašem termínu. Pronájem malého auta vyjde v podzimních měsících na cca 500 Kč/den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Severní Makedonie

Cestování do Severní Makedonie je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus v Severní Makedonii“.

Náhled letenky z Vídně do Ohridu za 462 Kč
Z Vídně do Severní Makedonie: levné letenky k jezeru Ohrid

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)