Z Vídně do Porta na prodloužené víkendy
7.10.2020

Z Vídně do Porta na prodloužené víkendy

606

O této nabídce

Volnou cestu mají občané České republiky také do Portugalska. Nabízí se proto využít aktuálně levných letenek z nedalekého vídeňského letiště Schwechat a vyrazit na pár dní na západ Pyrenejského poloostrova. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Vídně do Porta na podzimní prodloužené víkendy (od pátku do pondělí) v říjnu i listopadu za mrzké ceny, které začínají na 606 Kč. 

PS: Přestože se Portugalsko (regiony Lisabon a Norte, kde leží právě město Porto) stále nachází na rakouském seznamu zemí, z nichž je po návratu vyžadován negativní test na COVID-19, tak v případě přímého tranzitu do České republiky (autem, vlakem, autobusem) jste této povinnosti zproštěni. Postačí vám vyplnit tento vstupní formulář. Vzhledem k zařazení Prahy na „seznam rizikových oblastí“ musí také osoby přijíždějící na vídeňské letiště z Prahy cestu absolvovat bez přestávky.

Ryanair prodloužil období, během něhož neúčtuje poplatek za změnu letenky, i na říjen a listopad. V případě jakýchkoliv cestovních komplikací, tak můžete letenku (až 7 dní před odletem) zdarma změnit – termín (až do března 2021) i destinaci. Doplácet budete jen případný rozdíl v ceně. Více o možnostech změn se dočtete tomto našem článku.

Vzhůru do Porta

Porto je naprosto úchvatné, nesmírně přátelské a mrňavé městečko, které lze proběhnout za jediný den, ale chcete-li jej opravdu zažít, nechat se pohltit krásou historické čtvrti Riberia, pořádně pošlapat dvoupatrový ocelový most Ludvíka I., postavený žákem Gustava Eiffela, opít se Taylor´s – fantastickým portským vínem, přecpat se Francesinhou – obřím sendvičem s hovězím masem, volským okem a sýrem, projít se po točitých schodech v knihkupectví Livraria Lello, vychutnat vznešenost v katedrále Sé de Porto – sídle portugalských králů, či smočit tělo při procházce po přímořské promenádě ve Foz do Douro, doporučujeme jeho návštěvu o nějaký ten den protáhnout! Rozhodně nebudete litovat!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen & listopad 2020
 • Příkladové termíny:
  • 16. – 19. 10. za 713 Kč
  • 23. – 26. 10. za 806 Kč
  • 30. 10. – 2. 11. za 756 Kč
  • 6. – 9. 11. za 606 Kč
  • 13. – 16. 11. za 705 Kč
  • 20. – 23. 11. za 606 Kč
  • 27. – 30. 11. za 705 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Portu se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Nám do oka padl například tento skvěle hodnocený Spot Hostel v centru města za 594 Kč/os./noc včetně snídaně.

Náhled letenky z Vídně do Porta za 606 Kč

Z Vídně do Porta na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)