Z Vídně do Panamy na křídlech Turkish Airlines
25.1.2022

Z Vídně do Panamy na křídlech Turkish Airlines

11 471

O této nabídce

Vyrazte za teplejším klimatem do Střední Ameriky. Levné letenky do Panamy dnes pořídíte v nabídce leteckého dopravce Turkish Airlines. Zpáteční letenky z Vídně do Panama City jsou v nabídce za 11 471 Kč. Dostupné jsou termíny od února do dubna letošního roku, přičemž nejvíce kombinací poskládáte během března (viz náš kalendář). Výhodou na letech s tureckým národním dopravcem je jeho vstřícná zavazadlová politika, kdy základní tarif obsahuje rovnou 2 ks odbavených zavazadel (celkem 46 kg k odbavení).

Routing obsahuje jeden přestup v Istanbulu v obou směrech. Cestou do Panamy vás v tureckém hlavním městě čeká jedna noc. Proto doporučujeme využít již dopoledního odletu z Vídně a cestu do Střední Ameriky si zpestřit odpolední procházkou a dobrou večeří v Istanbulu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Panamy

Pro cestování do Panamy je vhodné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas), neboť cestovatele přijíždějící „pouze“ s negativním testem čeká 3denní karanténa a další test na místě (z důvodu zařazení ČR na seznam „rizikových zemí“). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Panamě“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Panama, stejně jako téměř všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Jaká je Panama?

Tropický ráj porostlý neprostupnými deštnými lesy, kde se vlhkým vzduchem třepotají křehká křídla motýlů a poletují pestrobarevní papagájové za zvukové kulisy kuňkání žab a řevu divokých jaguárů. Malý kus země spojující dva kontinenty a dva oceány, obsypaný kaňkami písku, drobných ostrůvků, s kokosovými palmami a neobjevenou pláží. Podmořské akvárium zdobené korály, obývané úchvatným životem. Do toho džungle mrakodrapů, střídaná ruinami minulosti a temperamentem původních indiánských kmenů. Taková je Panama.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Panamy za 11 471 Kč

Z Vídně do Panamy na křídlech Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)