Z Vídně do Nepálu od prosince do července s Turkish Airlines
9.8.2023

Z Vídně do Nepálu od prosince do července s Turkish Airlines

15 573

O této nabídce

Milujete hory a je vaším snem spatřit ty nejvyšší vrcholky světa? Tak jste tu správně, neboť naším dalším tipem jsou letenky z Vídně do Nepálu! Zpáteční letenky u aerolinky Turkish Airlines ulovíte za 15 573 Kč s odbaveným zavazadlem a jedním přestupem v Istanbulu (IST). Cílovým letištěm pro vás bude hlavní město Nepálu Káthmándú. Termíny jsou k mání v prosinci letošního roku a poté od ledna do července roku 2024. Nechte si vyrazit dech Himalájemi například v termínu od 4. do 17. června. 

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 30 kg. Dále si na palubu vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za nejvyššími vrcholky světa

Nepál se nachází v jižní Asii v pevném sevření Indie a Číny. Jeho severní hranici s autonomní oblastí Tibetu (Čína) tvoří majestátní pohoří Himaláje s nejvyšší horou světa Mount Everestem. Celkem se na území Nepálu nachází hned 8 ze 14 osmitisícovek, což z něj činí velmi oblíbenou destinaci pro milovníky hor i horolezce. Zdejší krajina je velmi rozmanitá a jednotlivé horské hřebeny jsou odděleny hlubokými údolí, jimiž se postupně klikatí jedny z nejhezčích treků, jež učarují naprosto každému. Jižní část země pokrývají močálovité nížiny zvané teraje, které jsou částečně porostlé tropickou džunglí. V ní potkáte například i nosorožce či slona – ideálně v Národním parku Chitwan. Nezapomeňte ani na rodiště prince Siddhárthy Gautamy neboli Buddhy v Lumbiní, jež je dnes jedním z nejvýznamnějších buddhistických poutních míst.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Nepálu

Pro cesty do Nepálu potřebujete pouze vízum, které získáte po příletu. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Nepálu“.

Náhled letenky z Vídně do Nepálu za 15 573 Kč
Z Vídně do Nepálu od prosince do července s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)