Z Vídně do Madridu na lednové prodloužené víkendy
22.11.2021

Z Vídně do Madridu na lednové prodloužené víkendy

552

O této nabídce

V rámci dnešní slevové akce u Ryanairu ulovíte mj. levné letenky do Madridu. Vyrazte do španělské metropole během prvního měsíce příštího roku a začnete cestovatelský rok 2022 výletem do Madridu. Zpáteční letenky z Vídně na prodloužené víkendy začínají na 552 Kč. Za ceny v řádu stokorun pořídíte letenky prakticky na všechny prodloužené víkendy v lednu (s výjimkou toho prvního). Odlety jsou naplánovány na čtvrtek či pátek ráno, zatímco návraty na nedělní podvečer.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří i celá ČR i Rakousko, je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko momentálně spadá do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Madridu

Madrid je radost, nikdy nekončící zábava, skvělé jídlo a vášeň! Den je tu noc a noc zas den. Jen pozor – po setmění nelze vstoupit do královského paláce či muzea del Prado – obojí nesmíte minout. Kdykoli pak lze stanout uprostřed Plaza de Toros las Ventas – býčí arény či stadionu slavného Real Madrid, záleží, zda se chcete jen mrknout, nebo sledovat boj s býkem či míčem. Unikátní je západ slunce u egyptského chrámu Dobod – nic takového jste doposavad neviděli. Jak se sem dostal? Zjistěte si! Hlásí se hlad? Mercado San Miguel vás zasytí skvělým jídlem i mimořádnou atmosférou! Tak pěkně probděte návštěvu Madridu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem na ubytko v Madridu je během příkladového termínu tento skromný Hostal Zabada ležící přímo v centru města za 598 Kč/os./noc. Větší komfort a také snídani v ceně potom nabídne tento tříhvězdový Hostal Abadia za 965 Kč/os./noc.

Náhled letenky z Vídně do Madridu za 552 Kč

Z Vídně do Madridu na lednové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)