Z Vídně do Kodaně s Ethiopian Airlines (Boeingem 787-9)
17.6.2023

Z Vídně do Kodaně s Ethiopian Airlines (Boeingem 787-9)

1 927

O této nabídce

Raritní možnost proletět se širokotrupým letadlem mimoevropského dopravce na vnitrokontinentální lince mají všichni letečtí nadšenci! Díky tzv. „páté svobodě“ se můžete vydat z Vídně do Kodaně na křídlech Boeingu 787-9 Dreamliner od Ethiopian Airlines. Evropský segment je totiž prodloužením linky z Addis Abeby (ADD) do Vídně. Zpáteční letenky z Vídně do Kodaně na mnoho termínů během letních měsíců (od července do září) ulovíte za 1 927 Kč.

Využít přitom lze všech bonusů, které let s nejlepší africkou aerolinkou nabízí. Cestovatelům je umožněno odbavit 2 ks zavazadel (dohromady tedy až 46 kg k odbavení). Zdarma si vyberete své oblíbené sedadlo a během letu vám bude také naservírováno drobné občerstvení. V Kodani navíc (ve vybraných termínech) nemusíte ani nocovat! Na tamějším letiště Karstrup (CPH) totiž přistanete v 8:40 a letoun zde následně čeká až do večera, kdy ho čeká zpáteční cesta do Etiopie. Odlet z dánské metropole je vypsán na 19:25, tudíž lze celý výlet pojmout i jako jednodenní otočku.

Na otočku do Kodaně

Kodaň – město, které vás dostane už svým názvem! K – jako kolo, kterým tu dojedete kamkoli zcela bezpečně, protože cyklisté mají všude přednost. O – jako odpočinek v některém z parků, kterých je po celém městě nespočet. D – jako delikatesy, které nutně musíte ochutnat. Třeba smørrebrød – hranatý žitný chléb s máslem a oblohou, co zasytí na celý den. A – jako architektura, díky níž tu žije historie s modernou v naprosté harmonii a N – jako navždy – navždy vám zůstane Kodaň se svou Malou mořskou vílou, druhým nejdelším mostem a druhým nejstarším zábavním parkem na světě hluboko zaryta v srdci!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dánska

Cestování do Dánska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Dánsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Vídně do Kodaně za 1 927 Kč

Z Vídně do Kodaně s Ethiopian Airlines (Boeingem 787-9)


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště Vídeň (VIE)

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)