Z Vídně do Kambodže s odbaveným zavazadlem
29.8.2023

Z Vídně do Kambodže s odbaveným zavazadlem

15 227

O této nabídce

Letenky do nádherné Kambodže jsme tu dlouho neměli, a tak dnes potěšíme cestovatele, kteří tuto akci netrpělivě vyhlíží. Zpáteční letenky z Vídně do Kambodže nabízí aerolinka Air China za 15 227 Kč včetně odbaveného zavazadla. Termíny jsou dostupné od ledna do června příštího roku, vydejte se za poznáním této asijské země například v termínu od 20. ledna do 5. února. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Pekingu a cílovým letištěm bude hlavní město Phnompenh (PNH).

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále pak kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Dechberoucí Kambodža

Poznávejte krásy Kambodži, království divů. Její obyvatelé jsou i přes svou nemilosrdnou minulost velmi vstřícní a usměvaví, rádi vás ve své zemi zázraků přivítají. Zůstaňte na několik dní ve městě Phnom Penh, navštivte nádherný a zdobný Královský palác, vystoupejte k pohádkové pagodě Wat Phnom, buddhistickému chrámu na kopci. Ztraťte se v džungli Kardamonových hor, pod klenbou stromů se tam schovávají tygři, sloni a rozkošní medvědi malajští. Nechte se na loďce unášet proudem řeky Kampot, západy slunce z její hladiny jsou dechberoucí. Zapomenout se nesmí ani na největší klenot Kambodžského království, úchvatné chrámy Angkoru.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kambodže a přestup v Číně

Pro vstup na území Kambodže potřebujete pouze vízum, které si vyřídíte online předem nebo vám bude uděleno po příletu „on arrival“. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Kambodže“.

Před odletem si udělejte antigenní test, který je vyžadován kvůli přestupu v Číně. Jelikož v Číně pouze přestupujete, vystačíte si s tranzitními vízy. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Vídně do Kambodže za 15 227 Kč
Z Vídně do Kambodže s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)