Z Vídně do JAR: Johannesburg od dubna do května
17.4.2023

Z Vídně do JAR: Johannesburg od dubna do května

10 668

O této nabídce

S tradičně pěknou promo akcí přichází kvalitní aerolinka Etihad Airways. V její aktuální nabídce, platné do 23. dubna 2023, pořídíte např. zlevněné letenky do Jihoafrické republiky. Zpáteční letenky z Vídně do Johannesburgu ulovíte za pěknou cenu 10 668 Kč. Základní tarif „Economy Sale“ zahrnuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotností max. 20 kg. Routing v obou směrech vede přes Abú Dhabí, kde vás vždy čeká jeden klidný přestup. Termíny jsou dostupné od druhé poloviny dubna do první třetiny června (nejvíce pak v květnu).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Jihoafrické republiky

Cestování do Jihoafrické republiky je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznetena naší stránce „Koronavirus ve JAR“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při návštěvě Jihoafrické republiky se jednoznačně vyplatí zápůjčka automobilu. Mezi jednotlivými zajímavými místy, která stojí za to vidět, jsou totiž velké vzdálenosti a dále se vám auťák bude jistojistě hodit pro návštěvu safari – třeba v Krugerově národním parku. Tak se mrkněte na dostupné auťáky do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Vídně do Johannesburgu za 10 668 Kč

Z Vídně do JAR: Johannesburg od dubna do května


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)