Z Vídně do Janova na lednové prodloužené víkendy
16.12.2022

Z Vídně do Janova na lednové prodloužené víkendy

485

O této nabídce

Využijte extrémně levných letenek z Vídně do Janova a vypravte se do populární oblasti Cinque Terre v mimosezonním období, kdy se na místě nebudete tlačit se stovkami dalších výletníků. Zpáteční letenky z Vídně do Janova ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za nádhernou cenu 485 Kč. Za uvedenou cenu jsou k dispozici celkem tři prodloužené lednové víkendy. Odlety jsou vždy z Vídně vypravovány ve čtvrtek ráno a návraty tamtéž připadají na nedělní odpoledne.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Vídně do Janova

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Janova za 485 Kč

Z Vídně do Janova na lednové prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)