Z Vídně do Janova aneb podzimní prodloužené víkendy na Cinque Terre
14.10.2022

Z Vídně do Janova aneb podzimní prodloužené víkendy na Cinque Terre

541

O této nabídce

Využijte levných letenek, na letos nové trase v nabídce aerolinky Ryanair, z Vídně do Janova a vyrazte na výlet do populární oblasti Cinque Terre během některého z podzimních prodloužených víkendů. Zpáteční letenky z Vídně do Janova ulovíte v rezervačním systému letecké společnosti za ceny začínající na 541 Kč! Odlety z rakouské metropole jsou vypravovány ve čtvrtek ráno a návraty tamtéž se konají v neděli odpoledne – čili ideální tip na prodloužený víkend. Navíc se jedná o mimosezonní období a v jinak turisticky velmi exponované oblasti nebudou davy dalších výletníků.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Janova za 541 Kč

Z Vídně do Janova aneb podzimní prodloužené víkendy na Cinque Terre


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)