Z Vídně do Íránu aneb Turkish Airlines do Teheránu
5.9.2022

Z Vídně do Íránu aneb Turkish Airlines do Teheránu

4 773

O této nabídce

Akční letenky do Íránu jsme tu neměli více než dva roky! Situaci dnes konečně mění aktuální promo nabídka letecké společnosti Turkish Airlines, která nabízí zpáteční letenky z Vídně do Teheránu za parádní cenu 4 773 Kč! Základní tarif „EcoJet“ zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel. Cestou do Teheránu i zpět vás čeká jeden klidný přestup na sekundárním istanbulském letiště Sabiha Gökcen (alternativně v hlavním městě Ankara). Termíny jsou dostupné od listopadu do února (s výlukou přes vánoční svátky) – všechny termíny tradičně a přehledně naleznete v našich kalendářích níže.

Pokud byste potřebovali cestovat i se zavazadlem odbaveným, vyberte si tarif „ExtraJet“. Zpáteční letenky v tomto případě vyjdou na 5 557 Kč a kromě zapsaného zavazadla tarif také umožňuje bezplatný výběr sedadla. Pro jeho volbu klikněte v našem vyhledávači u zvolených letů na „Více tříd“ (v hlavičce routingu) a následně z nabídky tarifů zvolte právě „ExtraJet“.

Podmínky pro cestování

Cesta do Íránu

Pro cestu do Íránu si vystačíte s očkovacím certifikátem nebo negativním PCR testem (viz Evropský COVID pas). Nezapomeňte také na turistické vízum, které lze zařídit online.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Íránu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Íránu

Írán není tradiční destinací pro turisty a cestovatele, čímž paradoxně turisty a cestovatele láká. Bez vlivu západu, Írán se zastavil v čase. Navštivte pouštní město Yazd, orientálně zdobené, stavěné z hlíny, slámy a písku. Nocleh si najděte na střeše hotelu Orient, na starém kupeckém domě pod tisíci hvězd. Poznejte íránskou vřelost a pohostinnost, sdílejte s místními čaj a pokrm i hlubší promluvu. Smlouvejte na bazaru, ochutnejte pistácie z údolí Kharanaq. Vydejte se do Perského zálivu, poznejte jeho rybářské vesničky, přístavy, solné jeskyně…

Náhled letenky z Vídně do Teheránu za 4 773 Kč

Z Vídně do Íránu aneb Turkish Airlines do Teheránu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)