Z Vídně do Estonska na prodloužené červnové víkendy
7.4.2022

Z Vídně do Estonska na prodloužené červnové víkendy

929

O této nabídce

Estonsko je další zemí, která pro cestovatele ze zemí Evropské unie zrušila všechny podmínky vstupu v souvislosti s pandemií nemoci „COVID-19“. K cestě do celého Pobaltí vám již opět postačí pouze občanský průkaz! Využijte příjemných novinek a naplánujte se výlet do této krásné, byť trochu opomíjené, země na prodloužený víkend. Zpáteční letenky z Vídně do hlavního města, Tallinu, ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za pěknou cenu 929 Kč! Odlety jsou naplánovány na sobotní ráno, zatímco návraty na úterní večer.

Podmínky pro cestování

Cesta do Estonska

Cestování do Estonska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Estonsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi do Estonska

Už jste byli v Estonsku? Je tak nádherné! Tallin je přehlídkou impozantní architektury a skvostných kostelů, procházejte se křivolakými uličkami, sedněte si do některé z útulných vináren na skleničku. Zažijte atmosféru města Tartu, odpočiňte si na pláži v okolí Pärnu. Udělejte si výlet do estonské přírody, národní parky Lahemaa, Korvemaa, Soomaa a Vilsandi jsou němohrou lesů, mokřadů a fotogenického pobřeží. Vzduch je tady neskutečně čistý a po krajině jsou rozesety historické větrné mlýny, štíhlé majáky a miniaturní vesničky. Estonsko je top destinací!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Tallinu za 929 Kč

Z Vídně do Estonska na prodloužené červnové víkendy


Bude se hodit

Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)