Z Vídně do Catanie na Sicílii za pár kaček
20.2.2020

Z Vídně do Catanie na Sicílii za pár kaček

394

O této nabídce

Jednou z mnoha nových linek, která bude z Vídně pravidelně operována společností Lauda s příchodem letošního letního letového řádu, je ta do sicilského města Catania. Na lince z Vídně do Catanie opět vzroste již tak početná konkurence, neboť se v případě Laudy jedná o dokonce čtvrtou aerolinku provozující lety z vídeňského letiště do Catanie (dalšími jsou Wizz Air, Austrian a Air Malta). Z této skutečnosti pak budou profitovat především všichni cestovatelé, v jejichž plánech se výlet na Sicílii objeví. Aktuálně nejlevnější letenky naleznete v nabídce Laudy za parádní cenu 394 Kč v termínu na přelomu března a dubna. Ovšem pod hranicí jedné tisícikoruny visí poměrně dost termínů během celého jara, tak neváhejte a hurá na Sicílii.

Sicílie mimo léto je slunná i větrná, ale stále chutná. V ulicích barevných městeček se prodávají ručně vyráběné těstoviny a čerstvé ryby, kolem to voní po pomerančích. Díky teplému vzduchu z Afriky tam panuje příjemné klima, jen občas prostřídané nespoutaným sciroccem přinášejícím silné bouřky. Mezitím co na hřebenech pohoří Madonie leží sněhová pokrývka a na Etně se lyžuje, dole na písečných plážích je příjemných 20 stupňů a Jónské, Tyrhénské i Středozemní moře láká svou průzračnou vodou otužilce ke koupání. Turistů je tu od podzimu do jara pomálu a tak je tohle období ideální na prozkoumávání památek a vykopávek i krásné přírody.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: 1 ks příručního 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – červen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 31. 3. – 4. 4. za 394 Kč (úterý – sobota)
  • 16. – 23. 4. za 824 Kč (čtvrtek – čtvrtek)
  • 25. – 30. 4. za 507 Kč (sobota – čtvrtek)
  • 9. – 14. 5. za 507 Kč (sobota – čtvrtek)
  • 14. – 21. 5. za 507 Kč (čtvrtek – čtvrtek)
  • 28. 5. – 2. 6. za 1 217 Kč (čtvrtek – úterý)
  • 6. – 9. 6. za 1 161 Kč (sobota – úterý)
  • 9. – 16. 6. za 980 Kč (úterý – úterý)

Ubytování

Zejména na začátku jara seženete pěkné bydlo na Sicílii za velice sympatické ceny. Například tento pohodový apartmán La Dimora delle Muse za 517 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento jednoduchý hotel Stesicorea Palace za 464 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích kapacit hledejte jako vždy na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Po příletu do Catanie si půjčte auto, neb díky němu zvládnete během týdne objevit vzdálenější kouty ostrova. Širokou nabídku velkých a osvědčených půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Catanie za 394 Kč

Z Vídně do Catanie na Sicílii za pár kaček

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)