Z Vídně do Billundu na otočku či prodloužený víkend
20.2.2023

Z Vídně do Billundu na otočku či prodloužený víkend

616

O této nabídce

Vyrazte s celou rodinou nebo klidně sami za zábavou do městečka Billund, kde se nachází slavný Legoland. Aerolinka Ryanair nabízí letenky z Vídně v termínech od března do června letošního roku. Jedná se o jednodenní otočky či prodloužené víkendy a nejlevnější termín seženete s odletem 27. a návratem 28. května za 1 021 Kč. V březnu můžete letět ještě levněji, například od 3. do 6. března za 616 Kč (ovšem pozor, v tomto termínu Legoland ještě není otevřen).

S sebou si můžete vzít pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm, se kterým si pohodlně vystačíte. Pokud si chcete zakoupit větší příruční zavazadlo o velikosti 55 × 40 × 20 cm, připravte se na příplatek od 368 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo o hmotnosti do 20 kg vyjde od 522 Kč za jeden směr.

Podmínky pro cestování

Cesty do Dánska

Pro cestování do Dánska nejsou nutné žádné očkovací certifikáty, negativní testy ani příjezdové formuláře. Pro více informací navštivte naši stránku „Koronavirus v Dánsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Billund – město Lega

Vraťte se do svých dětských let a zaleťte si do města, kde vznikla legendární stavebnice Lego. Hlavní atrakcí je samozřejmě vůbec první Legoland, plný zábavy a kolotočů, miniatur známých světových měst a dominant postavených z Lega, a tematických horských drah ve stylu Vikingů, westernu nebo Lego Ninjago. Čeká vás i strašidelný dům, safari mezi Lego africkými zvířaty a fantastické 4D kino. Kromě Legolandu můžete v Billundu navštívit také interaktivní LEGO House a další zábavní parky. Víkend plný legrace je zaručený!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Billundu za 616 Kč
Z Vídně do Billundu na otočku či prodloužený víkend

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)