Z Prahy na víkendový výlet do Bukurešti
19.12.2022

Z Prahy na víkendový výlet do Bukurešti

698

O této nabídce

Vyrazte zkraje nového roku na víkendový výlet do Bukurešti! Do hlavního města Rumunska si můžete zaletět doslova za pár stovek na víkendovou otočku. Odlety z Prahy jsou plánovány na páteční večer a návraty zpět do ČR na pondělní ráno. V rumunské metropoli vás tak čeká celý víkend a vzhledem k časnému pondělnímu návratu není téměř nutné čerpat dovolenou. Zpáteční letenky z Prahy do Bukurešti ulovíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air za 698 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC – ostatní cestovatelé za letenky zaplatí 1 218 Kč).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Bukurešti

Není městem, které by vás uchvátilo na první pohled. Bukurešť ty největší krásy a zajímavosti obratně skrývá. Někdy i hluboko pod povrchem. Jako třeba osm podzemních pater Paláce parlamentu, který je po Pentagonu druhou největší budovou světa. Nebo Národní historické muzeum pronikající dopodrobna a hluboko do Rumunských dějin. Či Rumunské athenaeum – koncertní síň, která je krásná zvenku a úchvatná zevnitř. Stejně jako čtvrť Lipscani, jejíž dominantou jsou ruiny středověkého soudu, pravý Vítězný oblouk nedaleko parku Herastrau a Calea Victoriei, ulice která byla mezi válkami nejelegantnější ve městě a svým noblesním duchem vás dostane i dnes. Dejte Bukurešti šanci, ona vás nezklame!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bukurešti za 698 Kč

Z Prahy na víkendový výlet do Bukurešti


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)