Z Prahy na thajský ostrov Phuket se Swiss Air Lines
5.7.2024

Z Prahy na thajský ostrov Phuket se Swiss Air Lines

13 350

O této nabídce

Pěkné letenky na populární thajský ostrov Phuket se objevily v rezervačním systému letecké společnosti Swiss International Air Lines. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Phuket (HKT) ulovíš ve vybraných podzimních termínech od konce října do prosince za 13 350 Kč. Cestou do jihovýchodní Asie i zpět tě čeká jeden klidný přestup ve švýcarském Curychu (ZRH). Základní tarif „Economy Light“ zahrnuje bezplatnou přepravu příručního zavazadla s hmotnostním limitem 8 kg. Na palubě se během dálkových podává teplé občerstvení i alkoholické nápoje. V případě potřeby cestovat se zavazadlem odbaveným si letenky kup rovnou ve vyšším tarifu „Economy Basic“, který vyjede na plus tisícikorunu / směr.

Větší výběr termínů přes celou hlavní sezonu a odbavené zavazadlo v ceně nabídne Air China při odletu z Vídně – viz náš tip aka letenky na Phuket za 12 997 Kč.

 • Rezervuj: přímo na webu aerolinky Swiss
 • Zavazadla: klasické příruční á 8 kg (max. 55 × 40 × 23 cm)
 • Dostupnost: říjen – prosinec 2024
 • Příkladové termíny:
  • 27. 10. – 7. 11.
  • 30. 10. – 11. 11.
  • 3. – 16. 11.
  • 1. – 16. 12.
  • letenky s odbaveným zavazadlem kupuj snadno skrze náš kalendář

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska již není zatíženo žádnou byrokracií. Čeští cestovatelé mohou v zemi pobývat za účelem turistiky až 60 dnů.

Náhled letenky z Prahy na Phuket za 13 350 Kč

Z Prahy na thajský ostrov Phuket se Swiss Air Lines


Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)