Z Prahy na thajský ostrov Phuket s Qatar Airways
5.10.2021

Z Prahy na thajský ostrov Phuket s Qatar Airways

12 994

O této nabídce

Cestovat do Thajska je možné! Sice toto tvrzení zatím neplatí pro celou zemi, ale pokud pošilháváte po dovolené u moře v teplých krajích, lze rozhodně přemýšlet i o cestě na ostrov Phuket. My jsme se z Phuketu vrátili minulý týden a rozhodně tento výlet můžeme doporučit! Oproti dřívějším dobám je na ostrově minimum turistů a od každodenního shonu si zde odpočinete skutečně parádně. Využijte proto současné atraktivní nabídky prémiové letecké společnosti Qatar Airways nabízející zpáteční letenky z Prahy na Phuket za 12 994 Kč.

Základní tarif, který je validní do pátku 8. října, obsahuje odbavené zavazadlo s limitem 25 kg. V rámci routingu vás v obou směrech čeká jeden pohodlný přestup na letišti v katarském Dauhá (DOH). Přehled všech dostupných termínů naleznete tradičně v našem kalendáři – nejvíce jich v nabídce visí během listopadu, ale několik ulovíte i během prosince. Vydejte se z Prahy na Phuket např. v termínu od 7. do 19. listopadu >> REZERVUJ ZDE.

Podmínky pro cestování

Cesta na Phuket

Cestování do Thajska je nyní byrokraticky náročnější, než tomu bylo dříve. V případě cesty na ostrov Phuket je třeba splnit podmínky programu Phuket Sandbox.

Sami jsme se ovšem z Phuketu před pár dny vrátili a naše čerstvé cestovatelské zkušenosti zhmotnili do návodu aneb ukázky, jak funguje Phuket Sandbox program v praxi.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Thajsko, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“. Výraznou výhodu mají při návratu kompletně očkovaní cestovatelé a osoby, které prodělaly nemoc COVID-19 v uplynulých 6 měsících.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na dovolenou na ostrov Phuket

Za žárem tropů do ráje, tím bezpochyby Phuket je! Procházejte se po nekonečných plážích za úsvitu, uvědomujte si, jak jemňoučký písek masíruje vaše nohy, jak kdyby to byly ruce usměvavé thajky. Smočte svá těla do průzračných vod přilehlého moře, nechce se usušit silou slunce. Nahlédněte pod hladinu, ukrývá se tam nesmírně úchvatný svět. Poctěte svou návštěvou sochu Velkého Buddhy na hoře Nakkerd a posvátný chrám Wat Chalong. Přičichněte k vábným vůním tržišť, ochutnejte pikantní thajskou kuchyni nebo svou lásku k jídlu posuňte ještě o kousek výš a zapište se do školy vaření. Jen vás prosíme, buďte při svých toulkách ohleduplní, pod návalem turistů křehká příroda trpí, proslulá zátoka Maya Bay už kvůli odumírajícím korálům musela být uzavřena.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Phuket za 12 994 Kč

Z Prahy na thajský ostrov Phuket s Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)