Z Prahy na Sardinii za skvělou cenu
16.7.2021

Z Prahy na Sardinii za skvělou cenu

1 043

O této nabídce

Španělský nízkonákladový dopravce Volotea si pro cestovatele přichystal speciální slevový kód „RTSUMM21“, díky němuž můžete na vybraných trasách v jeho síti pořídit zlevněné letenky. V případě odletů z Prahy se určitě vyplatí pošilhávat po letenkách na Sardinii – s cílem v městě Cagliari na jižním pobřeží ostrova. Zpáteční letenky z Prahy na Sardinii dnes ulovíte za skvělou cenu 1 043 Kč (s využitím výše uvedeného slevového kódu). Za tuto nejnižší cenu jsou dostupné termíny na konci září (resp. na přelomu září a října), další nejen zářijové termíny pořídíte v cenové hladině pohybující se kolem 13 stokorun za zpáteční letenku. Výhodou výletu na konci letní sezony budou příjemnější ceny návazných služeb jakými jsou ubytování a autopůjčovna.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

 • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
 • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je zařazena do zelené kategorie.

Proč vyrazit z Prahy na Sardinii?

Skaliska, jak kdyby rozervaná, prudce klesající do třpytivých vod, střídaná jemným pískem sluncem políbených pláží a barevnými fasádami malebných vesniček. Smaragdové pobřeží je vyhlášené svým naprosto průzračným mořem tyrkysového odstínu, pláž Spiaggia Rosa na sousedícím ostrůvku Budelli je zase pastelově růžová. Vnitrozemí se vlní pod vahou panenské přírody a tisíciletých památek. Navíc láska prochází žaludkem a Sardinii pro její pochoutky prostě nelze nemilovat. Z mléka na zelených kopcích se pasoucích ovcí se tam vyrábí lahodný sýr pecorino, pečené selátko su porceddu je tak šťavnaté že jen při tom pomyšlení se sbíhají sliny a do místních sladkostí se přidávají voňavé mandle.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 
  • 1 ks příručního zavazadla (55 × 40 × 20 cm) – bude zdarma odbaveno na check-in desku
  • 1 ks malého zavazadla (35 × 20 × 20 cm)
 • Dostupnost: září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 19. – 26. 8. za 1 397 Kč
  • 2. – 9. 9. za 1 397 Kč
  • 12. – 19. 9. za 1 377 Kč
  • 23. – 30. 9. za 1 043 Kč
  • 30. 9. – 7. 10. za 1 043 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Sardinie se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Na konci turistické sezony jsou již ceny ubytování příjemnější a můžete počítat s výdaji cca 700 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Sardinie bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V závěru léta již ceny pronájmu vozů opět klesají do „snesitelnějších hladin“ a v příkladovém termínu vás půjčení auta (začátek pronájmu ráno po nočním příletu) vyjde na cca 6 000 Kč / týden.

Náhled letenky z Prahy do Cagliari za 1 043 Kč

Z Prahy na Sardinii za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Volotea

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)