TOP: z Prahy do Pobaltí (Riga, Tallinn i Vilnius) po celý rok 2023
6.11.2022

TOP: z Prahy do Pobaltí (Riga, Tallinn i Vilnius) po celý rok 2023

1 614

O této nabídce

EDIT (6. listopadu, 16:00): Nejlevnější letenky už jsou výrazně probrané. Stále je ovšem dostupných mnoho termínů během září 2023.

S nečekanou a o to více příjemnou promo akcí s názvem „Grab Out 2023“ vyrukovala letecká společnost Air Baltic. V její nabídce momentálně ulovíte akční letenky do všech pobaltských zemí! Vydat se můžete do hlavních měst Estonska (Tallinnu), Litvy (Vilnius) i Lotyšska (Rigy), přičemž zpáteční letenky na prodloužené víkendy z Prahy vás vyjdou za 1 614 Kč!

Termínů je k dispozici skutečně kupa! Od druhé poloviny ledna až do konce letního letového řádu 2023 (tj. do závěru října), a to vč. těch o letních prázdninách. Všechny najdeš přehledně v našich kalendářích níže! Základní tarif „Green“ navíc obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel, což se u mnoha nízkonákladových dopravců dnes již nevidí!

Celý itinerář letenek do Pobaltí vždy stojí na přímých letech z Prahy do Rigy. V případě pokračující cesty do Tallinnu nebo Vilniusu vás tedy v Rize čeká jeden přestup. Ten ale hladce proměníte ve výhodu a na zpáteční cestě si zvolíte dlouhý layover (vč. nocování). Díky tomu stihnete ochutnat i právě hlavní města Lotyšska.

Podmínky pro cestování

Cestování do Pobaltí je již jako dřív! Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily opatření a aktuální situaci můžete pravidelně sledovat v našich průvodcích:

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Tallinnu se zastávkou v Rize za 1 614 Kč

TOP: z Prahy do Pobaltí (Riga, Tallinn i Vilnius) po celý rok 2023


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)