Z Prahy na Maltu během letních prázdnin
6.4.2021

Z Prahy na Maltu během letních prázdnin

2 290

O této nabídce

Cestovatelé mířící na středomořský ostrov Malta si během letošního léta budou moci vybírat z nabídky přímého spojení hned dvou aerolinek. Kromě stálice na trase, letecké společnosti Air Malta, letos na tuto linku plánuje vstoupit i náš národní dopravce ČSA. Co se ovšem týče cenového porovnání, vyhrává na celé čáře právě Air Malta. V její nabídce naleznete zpáteční letenky z Prahy na Maltu za 2 290 Kč, a to včetně termínů o během letních prázdnin. Základní tarif „Go Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, ale to vám na týdenní pobyt na Maltě bohatě vystačí. Tak vyrazte na Maltu například v termínu od 9. do 16. srpna >> REZERVUJ ZDE.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malty je nutné prokázat se negativním PCR testem ne starším 72 hodin. Také je třeba vyplnit dva formuláře – „Travel Declaration Form“ a „Passanger Locator Form“. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Malta aktuálně spadá do červené kategorie zemí, její pozice se ovšem do termínu vaší cesty pravděpodobně několikrát změní – doufejme, že je k lepšímu.

Proč vyrazit právě na Maltu

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (55 × 40 × 25 cm) s limitem 10 kg & osobní věc (40 × 30 × 15 cm) s limitem 2 kg
  • Dostupnost: červenec – září 2021
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Maltě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Půjčená kára vám při pobytu na Maltě určitě přijde vhod. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě…

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 2 290 Kč

Z Prahy na Maltu během letních prázdnin


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)