Z Prahy na Maltu během letních prázdnin i podzimu
22.6.2020

Z Prahy na Maltu během letních prázdnin i podzimu

2 028

O této nabídce

Ačkoliv je v letošní letní sezoně nabídka letenek z Prahy výrazně omezená oproti rokům předchozím, o levné letenky do Středomoří není nouze. Minulý týden jsme vám servírovali tipy např. na prázdninovou Mallorcu či Neapol během záři. Za parádní cenu ale můžete během letních měsíců zamířit i na Maltu. Zpáteční letenky u společnosti Air Malta na přímé lince z Prahy pořídíte na vybrané termíny za 2 028 Kč. A jedná se jak o termíny během července a srpna, tak i o ty pozdější (září, říjen, listopad). Linka bude po svém restartu, který je plánovaný na 4. července, operována 2x týdně (úterý a soboty). Vyrazte tedy na Maltu na prodloužený víkend či rovnou celý týden, a to třeba v termínu od 21. do 28. července.

Malta se zahraničním turistům otevře od 1. července a v rámci cestování na tento středomořský ostrov vám nehrozí žádné restrikce. To samé platí i posléze po návratu do České republiky. 

Proč na Maltu?

Nevykoupete se tu v řece, nevylezete na žádný kopec a neschováte se v lese, prostě proto, že na Maltě nic z toho není. Zato pohlédnete do očí statečným maltézským rytířům v hlavním městě Valletta připomínajícím velkou pevnost, zhltnete dokonale chutnající rybu ve vesnici Marsaxlokk, patřící mezi „Top 5“ nejkrásnějších míst na světě, potopíte se jen 14 m pod hladinu k torpédoborci, co spolupotopil německý Bismarck. Zatančíte si v zátoce Anchor Bay, kde tančil Robin Williams, coby Pepek námořník při natáčení slavného muzikálu nebo si na nedalekém ostrově Gozo zaplavete v průzračné Modré díře – v přírodním bazénu lemovaném skalisky. No, nezažijte to!

  • Rezervujte: nejlevněji na stránkách dopravce anebo přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo s rozměrovým limitem 55 x 40 x 25 cm a váhovým á 10 kg + malou osobní věc
  • Dostupnost: červenec – listopad 2020
  • Příkladové termíny:

Ubytování

Pro případ většího klidu v duši si raději rezervujte ubytování s bezplatnou možností storna, jejichž širokou nabídku naleznete jako vždy na Bookingu či Hotels. Alternativně mrkněte i na AirBnB. Do oka by vám mohl padnout tento čtyřhvězdový Solana Hotel & Spa za 566 Kč/os./noc anebo tento pohodový Euro Guest House za 543 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Kdo by nerad strávil čas jen na pláži či v urbánní oblasti na severovýchodě ostrova, tak jistě ocení možnost prozkoumat celý ostrov za pomoci vlastní káry. Díky ní projedete celou Maltu za pár dní. Tak se zkuste podívat do naší autopůjčovny, ať situace nemusíte řešit až na místě.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 2 028 Kč

Z Prahy na Maltu během letních prázdnin i podzimu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)