Itálie: Neapol z Prahy na víkend i déle
18.6.2020

Itálie: Neapol z Prahy na víkend i déle

1 061

O této nabídce

Letenka pro všechny milovníky italské kuchyně. Zaleťte si na pravou pizzu, pastu či lasagne a objevte také historickou Neapol. Ceny akčních letenek do Neapole, s odletem z Prahy, startují na 1 061 Kč. V nabídce letů aerolinky Easyjet se nachází spoustu termínů od září do prosince, a to i na víkendovou rychlovku. V ceně letenek se nachází jen příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 56 x 45 x 25 cm, což na pár dní turistiky určitě stačí.

Proč navštívit Neapol?

Když už ne kvůli ničemu jinému, tak kvůli pizze! Právě v Neapoli tenhle božský pokrm vzniknul, a právě tady nejvíce stojí za ochutnání. Na tenoučké vrstvě těsta se zapékají ty nejlepší rajčata a lahodná mozzarella zásadně jen z bůvolího mléka. Do toho z ulic slyšíte pokřikování a hlučný život vášnivé Itálie, to není ale špatně, naopak, je to prostě jiný svět. Město je jak kdyby kropené kostely, paláci i majestátními hrady, plné umění a nádherné architektury. Projděte se třídou Via San Gregorio Armeno neboli vánoční alejí, pyšnící se celoroční výstavou slavných neapolských presepi neboli betlémů.

 • Rezervujte: přes stránky dopravce EasyJet
 • Zavazadla: příruční o rozměrech 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: září – prosinec 2020
 • Termíny:
  • 14. – 23. září
  • 16. – 21. říjen
  • 14. – 15. listopad – víkend
  • 19. – 22. listopad – prodloužený víkend
  • 5. – 9. prosinec

Ubytování

Nejširší nabídku ubytovacích zařízení najdete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB. Přímo v Neapoli se můžete ubytovat třeba v tomto Factory Design hotelu za 675 Kč/os./noc se snídaní nebo zde v hotelu B&B Sansevero za 631 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Okolí Neapole je poměrně dobře obsluhováno hromadnou dopravou. Avšak pokud preferujete komfortnější cestování v podobě auta, mrkněte k nám do naší autopůjčovny a vyberte si to své.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Neapole za 1 061 Kč

Itálie: Neapol z Prahy na víkend i déle


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)