Z Prahy na Mallorcu v květnových termínech
4.4.2022

Z Prahy na Mallorcu v květnových termínech

1 018

O této nabídce

Duben zatím moc teplého počasí do středoevropských končin nepřinesl. Ohřát se tedy můžete alespoň při pomyšlení na květnový výlet na oblíbený španělský ostrov Mallorca. V rezervačním systému aerolinky Ryanairu ulovíte letenky z Prahy na Baleárské ostrovy během pátého kalendářního měsíce za poměrně solidní ceny. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Mallorcu vychází na 1 018 Kč, a to na krátký výlet v termínu od 3. do 7. května.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mallorcu

Před cestou do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Mallorcy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny pronájmu jsou ovšem během letošního jara poměrně vysoké ( s tím je třeba počítat ještě před zakoupením samotných letenek). Ceny pronájmů začínají na cca 1 500 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 1 018 Kč

Z Prahy na Mallorcu v květnových termínech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)