Z Prahy na Maledivy v závěru letošního roku
20.10.2021

Z Prahy na Maledivy v závěru letošního roku

12 877

O této nabídce

Pokud cestujete výhradně „nalehko“ (a že v případě právě inzerované destinace to není absolutně žádný problém), tak by vás měla zaujmout aktuální nabídka letenek z Prahy na Maledivy z dílny Air France. Zpáteční letenky na toto exotické souostroví ležící ve vodách Indického oceánu ulovíte v rezervačním systému dopravce za velmi hezkou cenu 12 877 Kč. Routing v obou směrech zahrnuje jeden pohodlný přestup v Paříži (letiště CDG). Za účelem termínové inspirace využijte náš kalendář (nejlevnější letenky ale v tomto pořídíte přímo na webu aerolinky).

Letecké společnosti Air France i KLM umožňují provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Další nabídka levných letenek z Prahy na Maledivy

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malediv je nutné prokázat se negativní PCR testem na COVID-19 (ne starším 96 hodin) a vyplnit tento online vstupní formulář. Test nemusí předkládat děti mladší 1 roku.  Aktuální podmínky pro vstup na Maledivy sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí a na webu maledivského ministerstva cestovního ruchu. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maledivy, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“. Výraznou výhodu mají při návratu kompletně očkovaní cestovatelé a osoby, které prodělaly nemoc COVID-19 v uplynulých 6 měsících.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky Air France nebo snadno přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (velké & malé) s limitem 10 + 2 kg
  • Dostupnost: listopad 2021 – březen 2022
  • Termíny: dostupné >> v našem kalendáři

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 12 877 Kč

Z Prahy na Maledivy v závěru letošního roku


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)