Z Prahy na Maledivy po celý rok s Turkish Airlines
5.10.2021

Z Prahy na Maledivy po celý rok s Turkish Airlines

13 846

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Turkish Airlines ulovíte letenky z Prahy na Maledivy s velmi pěknou cenovkou. Ceny zpátečních letenek do tohoto exotického ráje v Indickém oceánu začínají na 13 846 Kč. Za tuto cenu jsou dostupné letenky během celé první poloviny nadcházejícího kalendářního roku. Pokud byste na Maledivy zamířili ještě letos, pak si cca pětistovku připravíte. Letenky na listopadové a prosincové termíny vyjdou na 14 393 Kč.

Základní tarif u Turkish tradičně zahrnuje i odbavené zavazadlo se štědrým limitem 30 kg. Cestou na Maledivy i zpět vás vždy čeká jeden přestup na novém letišti v Istanbulu. Ten může být v některých termínech téměř celodenní a lze jej tak využít i pro prohlídku samotného města, kterou vám zdarma zprostředkuje aerolinka.

PS: Další levné letenky z Prahy na Maledivy ulovíte u Qatar Airways – viz náš kalendář.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malediv je nutné prokázat se negativní PCR testem na COVID-19 (ne starším 96 hodin) a vyplnit tento online vstupní formulář. Test nemusí předkládat děti mladší 1 roku.  Aktuální podmínky pro vstup na Maledivy sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí a na webu maledivského ministerstva cestovního ruchu. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Maledivy, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“. Výraznou výhodu mají při návratu kompletně očkovaní cestovatelé a osoby, které prodělaly nemoc COVID-19 v uplynulých 6 měsících.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru za teplem na Maledivy

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 13 846 Kč

Z Prahy na Maledivy po celý rok s Turkish Airlines

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 14 393 Kč

Z Prahy na Maledivy po celý rok s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)