Z Prahy na Kypr: letenky do Larnaky napříč létem
6.7.2021

Z Prahy na Kypr: letenky do Larnaky napříč létem

938

O této nabídce

Středomořský Kypr láká cestovatele na jedny z nejkrásnějších pláží v Evropě. Využijte k výletu na Kypr ještě letošního léta, kdy je na ostrově výrazně méně turistů než v dřívějších letech. Zpáteční letenky do Larnaky pořídíte v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air za velmi lákavé ceny. Ceny letenek z Prahy do Larnaky totiž začínají na 938 Kč. Nejlevnější termínové kombinace pořídíte v závěru léta (během září), nicméně za parádní částku můžete na Kypr letět již příští týden!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Česká republika je z pohledu Kypru zařazena v „zelené kategorii zemí“. Před cestou na ostrov není třeba podstupovat žádné testy. Vystačíte si s vyplněným příjezdovým formulářem ve formě tzv. „Cyprus Flight Passu“. Více informací o cestách na Kypr se dočtete na stránkách Velvyslanectví ČR v Larnace.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kypr je momentálně zařazen do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec – září 2021
 • Termíny:
  • 15. – 22. 7. za 1 315 Kč (bez WDC za 1 705 Kč)
  • 22. – 29. 8. za 1 738 Kč (bez WDC za 2 258 Kč)
  • 26. 8. – 2. 9. za 1 338 Kč (bez WDC za 1 858 Kč)
  • 5. – 9. 9. za 938 Kč (bez WDC za 1 458 Kč)
  • 23. – 30. 9. za 1 078 Kč (bez WDC za 1 598 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během letošního léta můžete počítat s cenami pronájmu kolem 600 Kč/den.

Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 938 Kč

Z Prahy na Kypr: letenky do Larnaky napříč létem


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)