Z Prahy na Kypr do Larnaky v červnu a červenci
11.5.2021

Z Prahy na Kypr do Larnaky v červnu a červenci

1 018

O této nabídce

Kypr počínaje včerejším dnem usnadnil podmínky vstupu pro očkované cestovatele. Vzhledem k lepšící se epidemiologické situaci v ČR by se do června, kdy na Kypr začne z Prahy létat také Wizz Air, mohly zmírnit i podmínky vstupu pro cestovatele bez očkování. Levné letenky z Prahy na Kypr – do Larnaky – pořídíte na letní termíny v nabídce maďarského dopravce za ceny v rozmezí 1 a 2 tisíce Kč. Ty nejlevnější za 1 018 Kč vychází na termín v samém závěru července. Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup význam.

Podmínky pro cestování

Od 10. května vám k bezproblémovému vstupu na území Kypru postačí doklad o kompletní vakcinaci proti nemoci COVID-19 (očkování musí být dokončeno min. 14 dní před datem cesty) a vyplněný formulář (viz níže), do něhož nahrajete svůj očkovací certifikát. Neočkovaní cestovatelé se musí řídit tamější kategorizací zemi, v níž se ČR momentálně nachází mezi „červenými zeměmi“. To znamená prokázat se negativním PCR testem (ne starším 72 hodin před odletem), vyplnit formulář „Cyprus Flight Pass“ (to platí i pro očkované jedince) a podstoupit na vlastní náklady PCR test po příletu na Kypr (cena v Larnace je 30 €) – výsledek se dozvíte do 3 hodin. Výjimka z testování platí pro děti mladší 12 let. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nikósii.

Návraty do České republiky se řídí Cestovatelským semaforem. Kypr sice aktuálně spadá do tmavě červené kategorie zemí, jeho pozice se ovšem do termínu vaší cesty může změnit. Doufejme, že se tak i stane.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červen & červenec 2021
 • Příkladové termíny:
  • 13. – 20. 6. za 1 468 Kč (bez WDC za 1 988 Kč)
  • 20. – 27. 6. za 1 338 Kč (bez WDC za 1 858 Kč)
  • 24. 6. – 1. 7. za 1 198 Kč (bez WDC za 1 728 Kč)
  • 15. – 22. 7. za 1 148 Kč (bez WDC za 1 668 Kč)
  • 22. – 29. 7. za 1 018 Kč (bez WDC za 1 538 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Larnace i kdekoliv jinde na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčená kára vám při pobytu na Kypru určitě přijde vhod. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě…

Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 1 018 Kč

Z Prahy na Kypr do Larnaky v červnu a červenci


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)