Z Prahy na Kapverdy: last minute letenky na ostrov Sal
16.3.2024

Z Prahy na Kapverdy: last minute letenky na ostrov Sal

9 990

O této nabídce

Další hezké letenky ulovíme ve výprodeji kapacit na charterových letech cestovní kanceláře Fischer. Dnes vám přinášíme tip na zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Kapverdy, konkrétně na tamější ostrov Sal (SID), které pořídíte za 9 990 Kč. Odlet z Prahy připadá na úterní dopoledne (19. března) a návrat do Prahy na noc z úterý na středu (27. 3.) o týden později. Přímé spojení mezi Českou republikou a Kapverdskými ostrovy zajistí domácí aerolinka Smartwings. Výhodou letenek od cestovní kanceláře je štědrá zavazadlová politika, která všem cestovatelům umožní přepravit i odbavené zavazadlo s limitem 23 kg.

Veškeré informace o letišti na ostrově Sal (SID), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 19. 3. Praha – Sal -> 10:50 – 15:50
    • 27. 3. Sal – Praha -> 17:00 – 01:40 (+1)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kapverdy

Cestování na Kapverdy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou zůstává vyplnění formuláře a uhrazení vstupního poplatku (letištní bezpečnostní taxa) za cca 800 Kč. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kapverdách“.

Náhled letenky z Prahy na Sal za 9 990 Kč

Z Prahy na Kapverdy: last minute letenky na ostrov Sal


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Sal (SID)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)