Z Prahy na jih Portugalska do Fara
22.11.2022

Z Prahy na jih Portugalska do Fara

3 451

O této nabídce

V aktuální nabídce TAP Air Portugal ulovíte kromě levných letenek z Prahy na Madeiru za 3 959 Kč také zlevněné letenky na jih pevninského Portugalska, a to do regionu Algarve. Zpáteční letenky z Prahy do Fara pořídíte za 3 451 Kč. Vybírat lze z velkého množství termínů napříč celou první polovinou kalendářního roku 2023. V obou směrech na vás čeká jeden rychlý přestup v Lisabonu. Budete-li potřebovat k dovolené i odbavené zavazadla, letenky kupujte ve vyšším tarifu „Classic“ s příplatkem cca 800 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry v jižním Portugalsku lze označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání nejen celého regionu Algarve a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Prahy do Fara za 3 451 Kč

Z Prahy na jih Portugalska do Fara


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)