Nálož levných letenek z Prahy na Madeiru
16.11.2022

Nálož levných letenek z Prahy na Madeiru

3 959

O této nabídce

TAP Air Portugal je při hledání levných letenek z Prahy na Madeiru jistota. Ceny těchto letenek se navíc dlouhodobě usídlily ve velice příjemných cenových hladinách, a tak není pochyb, proč je tento portugalský ostrov mezi českými cestovateli tolik populární. Není tedy od věci připomenout, že aktuálně v nabídce portugalské aerolinky ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Funchalu za 3 959 Kč. A pozor – dostupná je široká paleta termínů po celé první pololetí nadcházejícího roku, od ledna až do června – stačí si vybrat v našich přehledných kalendářích! Pokud o cestě na Madeiru přemýšlíte a jste fixováni na Prahu jakožto odletové letiště, zvažte nákup právě těchto letenek! Levnější s vysokou pravděpodobností už nebudou.

Cestou vás obou směrech čeká jeden pohodový přestup v Lisabonu, který si samozřejmě díky stopover programu dopravce lze libovolně protáhnout. Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu dvou příručních zavazadel. Vyšší „Classic“ s odbaveným zavazadlem znamená příplatek á 800 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 959 Kč

Nálož levných letenek z Prahy na Madeiru


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)