Z Prahy na jih Itálie: do Bari od června do září
4.6.2021

Z Prahy na jih Itálie: do Bari od června do září

1 388

O této nabídce

Naplánujte si na letní měsíce výlet na jih Itálie. Zpáteční letenky do města Bari jsou z Prahy dostupné na několik termínů od června až do září za velmi lákavé ceny začínají na 1 388 Kč. Zaleťte si k italskému Jadranu a prozkoumejte všechny krásy regionu zvaného Apulie. Levné letenky do Bari ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Itálie vám postačí pouze negativní test (PCR nebo antigenní) ne starší 48 hodin – pozor, musí být provedený výtěrem. Také je nutné před cestou vyplnit tento registrační formulář. Výjimku z povinnosti předložit před cestou negativní test mají děti mladší 2 let. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě. 

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je nově zařazena do oranžové kategorie, což znamená „pouze“ AG test před cestou zpět do ČR. Ten můžete v Bari podstoupit na některém z těchto míst. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen – září 2021
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 14. 6. za 1 388 Kč
  • 11. – 18. 6. za 1 509 Kč
  • 16. – 23. 7. za 1 408 Kč
  • 13. – 20. 8. za 1 848 Kč
  • 30. 8. – 6. 9. za 1 848 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Bari nebo kdekoliv jinde v Apulii se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Apulie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem vozu vyjde cca na 6,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Bari za 1 388 Kč

Z Prahy na jih Itálie: do Bari od června do září


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)