Z Prahy na jih Afriky do Namibie
15.1.2022

Z Prahy na jih Afriky do Namibie

11 599

O této nabídce

V nabídce německého dopravce Lufthansa ulovíte levné letenky na jih Afriky do Namibie. Zpáteční letenky z Prahy do tamějšího hlavního města, Windhoeku, pořídíte za velmi sympatickou cenu 11 599 Kč. Letenky budou vystaveny v tarifu „Economy Basic“, který obsahuje také odbavené zavazadlo. Kromě něj se během letu můžete také na občerstvení. Routing zahrnuje jeden pohodový přestup v Frankfurtu, přičemž krátké lety operuje přímo Lufthansa a ty dlouhé mezi německým hubem a jihem afrického kontinentu potom nová dceřiná společnost Eurowings Discover.

Letenky v inzerovaném tarifu, „Economy Basic“, umožňují navíc změnu termínu zdarma! V případě změny se bude případně doplácet pouze doplatek do aktuální ceny nové letenky. Více informací o možnostech změn naleznete na stránkách aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Namibie

Před cestou do Namibie je nutné disponovat negativním PCR testem. Povinný je také vyplněný formulář a cestovní pojištění.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Namibii“.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Namibie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Namibie?

Namibie leží na dalekém jihu černého kontinentu, často nazývána „Afrikou pro začátečníky“, je nádherným místem, kde začít. Oplývá bohatstvím fascinující flory a fauny a přírodních divů, neméně i tradicí domorodých kmenů. Při své návštěvě nesmíte vynechat safari Etosha – napajedla rozesetá po buši i solné poušti dávají tolik potřebnou vláhu celým stádům divoké zvěře, spatřit můžete slony, zebry, žirafy a antilopy, s trochou štěstí i lvy. Pobřeží omývaném Atlantským oceánem obývá kolonie lachtanů a tučňáků, ale hezky není jenom tam, kde je živo. Písečné duny v údolí Sossusvlei spolu se siluetami sluncem sežehlých, mrtvých stromů tvoří úchvatnou podívanou, zvlášť při západu slunce.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Bez káry to v Namibii téměř nepůjde. Rozhodně vám vlastní auťák ušetří spoustu času, ale především se s ním jednoduše dostanete i do národních parků. V této zemi je prostě osobní automobil nutností. Proto doporučujeme mrknout do naší autopůjčovny, kde jsou srovnané nabídky velkých světových hráčů. Předem zapůjčený auťák na vás pak může čekat po příletu již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Windhoeku za 11 599 Kč

Z Prahy na jih Afriky do Namibie


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)