Z Prahy na Jamajku do Montego Bay + zastávka v Bruselu
19.5.2022

Z Prahy na Jamajku do Montego Bay + zastávka v Bruselu

9 444

O této nabídce

Neustále se pro vás snažíme vymýšlet co nejzajímavější akce a dneska se nám podařilo poskládat suprovou kombinaci letenek na Jamajku! Akční letenky právě na tento karibský ostrov jsou přitom po většinu roku velmi nedostatkové zboží, a proto považujeme tuto skládačku za velmi lákavou možnost k výletu do Karibiku. Základem budiž last-minute letenky belgické odnože aerolinky TUIfly z Bruselu do Montego Bay, na něž uplatníme 10% slevu díky kódu „22LM5“. Zpáteční letenka z Belgie na Jamajku nás tedy vyjde na 8 008 Kč.

Do Bruselu se potom dopravíme na křídlech aerolinky Ryanair. V příkladovém termínu nás zpáteční letenky z Prahy na letiště Charleroi vyjdou na 1 436 Kč. Rezerva na přestup (vč. změny letiště po ose Charleroi – Zaventem) je dostatečná – dokonce by se dalo říct celodenní v obou směrech, neboť v Bruselu bude třeba strávit jednu noc na cestě tam i zpět. Pokud chcete čas strávený v belgické metropoli minimalizovat, můžete se z Prahy do západní Evropy vydat vlakem (jednosměrná jízdenka od ČD vyjde na 1 375 Kč) nebo autokarem (jednosměrné jízdenky od Flixbusu začínají na 879 Kč).

Podmínky pro cestování

Podmínky vstupu na Jamajku

Cestování na Jamajku je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Jamajce“.

Zastávky v Belgii

Belgie zatím stále po všech cestovatelích vyžaduje předložení některého z dokladů bezinfekčnosti. Proto je třeba disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte:
 • Zavazadla:
  • Brusel – Montego Bay: příruční zavazadlo á 10 kg (55 × 40 × 20 cm)
  • Praha – Brusel: dle dopravce
 • Dostupnost: květen/červen 2022
 • Promo kód: „22LM5“
 • Termíny na trase Brusel – Montego Bay:
  • 24. 5. – 7. 6.
  • 27. 5. – 7. 6.
  • 27. 5. – 10. 6.
  • 31. 5. – 10. 6.
  • 3. – 10. 6.
 • Náš tip -> 2. – 12. 6. za 9 444 Kč
  • Brusel (BRU) – Montego Bay -> 3. – 10. 6. za 8 008 Kč
  • Praha – Brusel (CRL) -> 2. – 12. 6. za 1 436 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit na Jamajku?

Jamajské břehy omývá Karibské moře a jedná se o třetí největší ostrov spadající do souostroví známého jako Velké Antily. Vzhledem ke koloniální minulosti se zde mluví jinak než na okolních ostrovech a to anglicky. Ostrov již bude patrně navždy spojen se jménem Boba Marleyho, všudypřítomné hrající reggae muziky a kultu rastafariánství, jehož vyznavače poznáte podle tradičně zacuchaných vlasů do dredů. Jamajka v sobě kombinuje ideální destinaci pro cestovatele, kteří během dovolené rádi spojí odpočinek s poznáním krás přírody. Nejvyhlášenější letovisko, kde se téměř každý večer konají párty je Negril na západním pobřeží. O něco klidnější a více atmosférické místo se jmenuje Treasure beach a nachází se jihu. Za dobrodružstvím a pořádnou džunglí se nemusíte vydávat daleko. Centrální oblast zvaná Cockpit Country Vám umožní absolvovat i zajímavé treky zarostlým pralesem, nezapomeňte však na šikovného průvodce. Málokdo taktéž tuší, že jen pár kilometrů za Kingstonem se začínají do výšin šplhat Blue Mountains, přičemž nejvyšší peak přesahuje 2 000 m. Právě v hlavním městě byste určitě neměli vynechat ani roztančenou pouliční párty za zvuku ohromných soundsystemů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Bruselu (Charleroi) za 1 436 Kč

Z Prahy na Jamajku do Montego Bay + zastávka v Bruselu

Náhled letenky z Bruselu (Zaventem) do Montego Bay za 8 008 Kč

Z Prahy na Jamajku do Montego Bay + zastávka v Bruselu


Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)