Z Prahy na Island přímým letem v září a říjnu
6.6.2024

Z Prahy na Island přímým letem v září a říjnu

od 3 851

O této nabídce

Před pár dny jsme ti přinesli tip na levné letenky z Vídně na Island. Pokud ti odlet z Vídně příliš nevoní a nebo se ti červnové a červencové termíny nehodí do krámu, máme pro tebe další várku levných letenek do země ohně a ledu. Tentokrát je má v režii aerolinka Play, díky níž pořídíš zpáteční letenky z Prahy na Island přímým letem. Za cenu začínající na 3 851 Kč ulovíš celou řadu termínů od konce srpna do října. Nech si vyrazit dech Islandem například v termínu od 28. srpna do 8. září.

V ceně nejlevnějšího tarifu máš přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 42 × 32 × 25 cm. Pokud si chceš vzít větší kabinové zavazadlo, přikoupíš si ho spolu s prioritním nástupem za 1 308 Kč za směr. Odbavený bágl do 20 kg si přikoupíš od 1 508 Kč v jednom směru.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Island je srdcovka

Po tomhle výletě nejspíš skončíš s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudeš litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou v tvým srdci. Půjč si v Reykjavíku auto a objeď ostrov celý dokola, zdolej třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydej za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smoč své znavené tělo v “profláklé” Modré laguně anebo dej přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejlepší k prozkoumávání přírodních krás Islandu je půjčená kára. Tu nejlepší najdeš v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 1 282 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy na Island za 3 851 Kč
Z Prahy na Island přímým letem v září a říjnu


Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)