Z Prahy k Jaderskému moři do italského Rimini
30.3.2023

Z Prahy k Jaderskému moři do italského Rimini

1 091

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu se rozrostla nabídka levných letenek do Itálie. Z Prahy můžete nově na Apeninském poloostrově zamířit také do vyhlášeného letoviska Rimini, ležícího na březích Jaderského moře. Do rodiště filmového režiséra Federica Fellini, po němž je mj. pojmenované i tamější letiště, lze vyrazit na křídlech aerolinky Ryanair. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Rimini začínají na 1 091 Kč. Dopravce na nové lince operuje 2× týdně (vždy ve středu a neděli).

Vyrazte do Rimini třeba již v příštím týdnu a využijte dvou volných dní v rámci velikonočních svátků. Případně si vyberte některý z ryze prázdninových termínů, v nichž ceny letenek jen lehce převyšují hranici dvou tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Emilia-Romagna poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V jarních měsících není problém si pronajmout vůz za rozumnou cenu = cca 500 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Rimini za 1 091 Kč

Z Prahy k Jaderskému moři do italského Rimini


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)