Z Prahy do zimního Moldavska: Kišiněv na prodloužený víkend
20.10.2022

Z Prahy do zimního Moldavska: Kišiněv na prodloužený víkend

718

O této nabídce

Hledáte-li levné letenky z Prahy na některý ze zimních víkendů, pak vám musí padnout do noty linka Wizz Airu do Moldavska. V rezervačním systému dopravce totiž ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Kišiněva za 718 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé za ně zaplatí 1 238 Kč). Vybírat můžete prakticky ze všech zimních prodloužených víkendů od ledna až do začátku března. Turisticky lehce pozapomenuté Moldavsko je přitom ideálním místem k několikadennímu výletu i během zimy.

Užitečné informace před cestou vám nabídne NÁŠ PRŮVODCE MOLDAVSKEM!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Moldavska

Cestování do Moldavska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Moldavsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kišiněva za 718 Kč

Z Prahy do zimního Moldavska: Kišiněv na prodloužený víkend


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)