Z Prahy do Ženevy nejen na podzimní prodloužené víkendy
25.4.2023

Z Prahy do Ženevy nejen na podzimní prodloužené víkendy

od 1 398

O této nabídce

Jedním z nejkrásnějších měst Švýcarska je malebná Ženeva. Přesvědčte se o tom díky aerolince easyJet, která nabízí zpáteční letenky z Prahy do Ženevy od 1 398 Kč. Vyrazte na návštěvu tohoto města například od 10. do 12. listopadu letošního roku. Termíny vychází krásně na prodloužené víkendy, ve druhém největším městě Švýcarska však můžete strávit i delší dobu, a to po celý listopad a první polovinu prosince. Dalším pěkným termínem je odlet 17. a návrat 20. listopadu, kdy i využijete volného pátku.

S sebou do Švýcarska si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 45 × 36 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo o rozměrech 56 x 45 x 25 cm vás vyjde na 689 Kč v jednom směru a za odbavené zavazadlo do 15 kg si připlatíte 900 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Švýcarska

Pro cesty do Švýcarska nepotřebujete žádné očkování, certifikáty ani formuláře. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švýcarsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Na víkend do Ženevy

Ženeva je často nazývána hlavním městem míru, a svému jménu dostává. Poklidně si leží na březích křišťálově průzračného jezera, schovaná mezi zasněženými vrcholky Alp. V srdci dlážděného Starého města se mohutně tyčí katedrála St. Pierre a celé centrum je tak maličkaté, že ho v klidu projdete pěšky. Vydejte se ale i za hranice Ženevy, poznávejte přírodní bohatství dechberoucího Švýcarska i nedaleké Francie. Vždyť je to jen kousek na nejvyššího evropského velikána Mont Blanc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ženevy za 1 398 Kč
Z Prahy do Ženevy nejen na podzimní prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)