Z Prahy do západoafrické Gambie za bezkonkurenční cenu
14.5.2022

Z Prahy do západoafrické Gambie za bezkonkurenční cenu

7 291

O této nabídce

Na parádní letenky do západoafrických destinací jsme čas od času v nabídce aerolinky TAP Portugal již zvyklí. Nyní se však jejich rezervačním systému objevily zpáteční letenky do Gambie za naprosto bezkonkurenční cenu, a to 7 291 Kč. Routing po ose Praha – Lisabon – Banjul slibuje v obou směrech pohodové přestupy v portugalské metropoli, které lze ale snadno protáhnout a užít si také návštěvu Lisabonu. Základní tarif „Discount“ zahrnuje přepravu pouze příručního zavazadla, pokud by vám toto nestačilo, snadno si zakoupíte letenky ve vyšším tarifu „Basic“ (vč. odbaveného á 23 kg) s minimálním příplatkem cca 120 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Gambie

Před cestou do Gambie je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním PCR testem.

Kompletní vstupní podmínky, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Gambii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Kvůli zpáteční cestě přes Lisabon je nutné splnit také portugalské podmínky (viz „Koronavirus v Portugalsku“).

  • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky TAP Air Portugal
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 × 40 × 20 cm & 8 kg + 40 × 30 × 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: září – prosinec 2022
  • Příkladové termíny:
    • 15. – 23. 9. za 7 291 Kč
    • 27. 10. – 6. 11. za 7 291 Kč
    • 26. 11. – 4. 12. za 7 291 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Gambie

Gambie, malá země ležící mezi obratníkem Raka a rovníkem, je úžasnou destinací. Dovolí vám dlouhé dny jen číst knihy při odpočinku na pláži a přesto se alespoň na chvíli dotknout opravdové Afriky. Turisty je ještě neobjevená, zlatavé písky mohou být jen vaše. Jen co přijde chuť na kulturu a poznání, navštivte přístav Banjul a městské tržiště Albert Market, nasajte místní atmosféru a nakupte suvenýry pro své nejbližší. Udělejte si výlet do přírody, v národním parku Gambia River pozorujte šimpanze, hrochy a krokodýly. Národní park Kiang West nabízí černé siluety baobabů krásnější než na pohlednici. Afriku si během své dovolené určitě zamilujete.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Banjulu za 7 291 Kč

Z Prahy do západoafrické Gambie za bezkonkurenční cenu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)