Z Prahy do Vietnamu s Turkish Airlines – nejen na Vánoce
7.8.2023

Z Prahy do Vietnamu s Turkish Airlines – nejen na Vánoce

15 857

O této nabídce

Akční letenky do Vietnamu jsou v poslední době výjimečným zbožím, a to platí dvojnásob u termínů přes Vánoce. Dnes vám však přinášíme tip na zpáteční letenky z Prahy do Vietnamu, konkrétně do Ho Či Minova Města na jihu země, které ulovíte za 15 857 Kč. Poletíte na křídlech skvělé aerolinky Turkish Airlines, jejíž zavazadlová politika vám dovoluje vzít si s sebou do Vietnamu také odbavené zavazadlo. Termínů je k mání dostatek od letošního září do března příštího roku, a to včetně Vánoc! Jako vánoční termín se nabízí například odlet 11. a návrat 27. prosince. Po cestě vás čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Jak jsme již avizovali, Turkish Airlines umožňují přepravu zavazadla do 46 kg. Na palubu si vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za krásami jižního Vietnamu

Patříte mezi dobrodruhy, gurmány, milovníky přírody i historie? Pak nesmíte vynechat Jižní Vietnam, který nabízí fascinující balíček – vše v jednom! Po vzoru Top Gear se rozjeďte z Hoi An do 160 km vzdáleného Hue cestou plnou dobrodružství, výhledů a přírodních krás. Než vyrazíte, na velkém trhu uprostřed Hoi An ochutnejte delikatesu Bahn Mi – křupavoučkou bagetu po okraj naplněnou nejúžasnějšími vietnamskými dobrotami dohromady tvořícími něco, co jste doposavad v ústech neměli. Na konci spanilé jízdy vás čeká královské město Hue. Navštivte některou z císařských hrobek u Voňavé řeky a vůbec si užijte celé město stejně, jako další nekonečné toulání po úchvatném Jižním Vietnamu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu

Pro vstup do Vietnamu potřebujete platné e-vízum, které si obstaráte na této stránce. Už nepotřebujete negativní test, očkování ani vstupní formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Náhled letenky z Prahy do Vietnamu za 15 857 Kč
Z Prahy do Vietnamu s Turkish Airlines – nejen na Vánoce

Bude se hodit

Letiště Ho Či Minovo Město (SGN)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)