Z Prahy do Vancouveru v zimě nebo na jaře
22.11.2021

Z Prahy do Vancouveru v zimě nebo na jaře

11 615

O této nabídce

Akční nabídka leteckých společností z aliance Star Alliance láká k naplánování výletu na západní pobřeží severoamerického kontinentu. Zpáteční letenky z Prahy do Vancouveru pořídíte za 11 615 Kč v nabídce aerolinky Air Canada (reálně bude vaše lety však operovat německá Lufthansa). Dostupné jsou termíny od února do května příštího roku a jejich přehledný souhrn naleznete v našem kalendáři. Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo (odbavené bude případně za poplatek cca 1 500 Kč/ks/směr). Routing zahrnuje jeden přestup v obou směrech – Frankfurt/Frankfurt znamená svižné přestupy po cestě tam i zpět, zatímco Frankfurt/Mnichov drobnou finanční úsporu.

Náš tip: Zaleťsi z Prahy do Vancouveru např. přes velikonoční svátky v termínu od 5. do 18. dubna 2022 >> REZERVUJ ZDE.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Za účelem cestování do Kanady je třeba disponovat dokončeným očkováním proti nemoci COVID-19 (min. 2 týdny po druhé dávce). Dále je třeba vyplnit příjezdový formulář skrze aplikaci ArriveCan, předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem a elektronickou registraci eTA.

Více informací o cestování do Kanady naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Ottawě nebo na stránkách kanadské vlády.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanada se aktuálně nachází v zelené kategorii.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Vancouveru?

Kanadský Vancouver je přehlídkou nejen do mraků drápajících se mrakodrapů, ale také té nejnádhernější přírody, kterou Matka příroda na Zemi vytvořila. Z jedné strany zvrásněná krajina a mohutná zalesněná pohoří přikrytá bílou peřinou třpytivého sněhu, z té druhé zas klid a mír Tichého oceánu. Tak se vydejte po vlnách za tajemným zpěvem velryb anebo po kopcích, obdivujíc nesmírné výhledy z dálnice Sea to Sky vedoucí až do Whistleru. I Vancouver samotný toho hodně nabízí, od muzea antropologie, přes pláže, parky a galerie, až po úžasnou vyhlídku Vancouver Lookout. Vstupenka sice stojí skoro 20 dolarů, ale platí po celý den a tak se ráno můžete kochat východem slunce, odpoledne pozorovat ruch velkoměsta a večer se vrátit a sledovat soumrak a barevná světla zdobící celé panorama.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Vancouveru za 11 615 Kč

Z Prahy do Vancouveru v zimě nebo na jaře


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Praha (PRG)

Air Canada

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)