Z Prahy do Tuniska v závěru léta/na podzim
14.6.2022

Z Prahy do Tuniska v závěru léta/na podzim

4 795

O této nabídce

Tunisko většina cestovatelů vnímá jako destinaci, do níž se jezdí výhradně s cestovními kancelářemi na all-inclusive pobyty. Do jisté míry to souvisí s minimem akčních letenek do Tuniska – tento argument ale dnes posíláme k ledu. V nabídce letecké společnosti Air France můžete ulovit zpáteční letenky z Prahy do hlavního města země, Tunisu, za velmi slušnou cenu 4 795 Kč. Letenky jsou dostupné v závěru léta a během podzimních termínů. Základní tarif „Light“ obsahuje přepravu 2 ks příručních zavazadel. Routing zahrnuje jeden přestup v Paříži v rámci obou směrů.

PS: Pokud by vás přeci jen více lákaly zájezdy do Tuniska s cestovní kanceláří, stačí se podívat na tyto stránky.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tuniska

Před cestou do Tuniska je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas).

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Tunisku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Tunisu za 4 795 Kč

Z Prahy do Tuniska v závěru léta/na podzim


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)