Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy i během prázdnin
17.4.2024

Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy i během prázdnin

od 2 198

O této nabídce

V Římě, Paříži, Barceloně, či Londýně jste už byli a nevíte, kterou evropskou metropoli prozkoumat dál? Dejte šanci hlavnímu městu Švédska. Zpáteční letenky z Prahy do Stockholmu na hlavní letiště Arlanda nabízí aerolinka Eurowings. Za cenu začínající na 2 198 Kč pořídíte spoustu termínů nejen na prodloužené víkendy od května do října letošního roku, včetně letních prázdnin. Poznejte Stockholm například v termínu od 20. do 23. září. 

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 35 × 25 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte za 816 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 12 kg vás vyjde na příplatek 544 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na prodloužený víkend do Stockholmu

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud plánujete vyrazit za brány hlavního města, půjčte si auto a prozkoumejte švédskou přírodu po vlastní ose. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 506 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 2 198 Kč

Z Prahy do Stockholmu na prodloužené víkendy i během prázdnin


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)