Z Prahy do Stockholmu na podzimní prodloužené víkendy
20.6.2023

Z Prahy do Stockholmu na podzimní prodloužené víkendy

2 115

O této nabídce

Vypravte se na některý z podzimních prodloužených víkendů do Skandinávie, do švédského hlavního města Stockholm. Spojení z Prahy na přímé lince obstarají letecké společnosti Eurowings a Norwegian. Odlety shodně připadají na páteční brzké odpoledne a návraty na neděli (norský dopravce letí brzy ráno, německý potom v příjemnější odpolední čas). Nejlevnější letenky z Prahy do Stockholmu ulovíte v rezervačních systémech obou aerolinek od 2 115 Kč.

Na prodloužený víkend do Stockholmu

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 2 115 Kč

Z Prahy do Stockholmu na podzimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Norwegian

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)